Pomalu začínáme

I v této nejisté době, kdy téměř veškeré jistoty přestávají existovat a svět se zdá být naruby, tak i přes tohle úskalí my pokračujeme dál v našem krásném projektu – Barčinky.

V předešlých měsících jsme se snažili o získání podpory u institucí zaměřených na sociální problematiky, nicméně zatím bezúspěšně. Pomoc je zatím v nedohlednu.

Proto jsme se rozhodli jít jinou cestou. Najednou se postupně seznamujeme s lidmi se srdcem na pravém místě.

Magistrát hlavního města Prahy (odbor majetku) nám poskytl krásný prostor, který vyhovuje přesně našim potřebám pro vybudování malé pekárny, kde pro Vás budeme s láskou péct. Prostor je to krásný, prostorný a hlavně bezbariérový, což se nám výborně hodí, s ohledem na naše hendikepované zaměstnance.

Oslovili jsme několik dobrých lidí a výrobců s žádostí o podporu a pomoc, a ono pomaloučku a polehoučku dochází ke zrodu života Barčinkárny.

Mgr. Josef Filip – OU Vyšehrad , Mgr. Pavel Raška a Ing. Vladimír Doležal nám poskytují velkou podporu, poskytují nám cenné rady a zkušenosti, které skvěle můžeme zužitkovat ve prospěch našeho projektu.

Budoucí provozovnu jsme již vlastním úsilím a za odborné pomoci pana Lubomíra Netrefy vybavili vymalováním a dámy Adéla Vokurková a Amálka se postaraly o milé výtvarné pojednání interiéru pro potěchu duše.

Velké poděkování patří také společnosti Nerrox s.r.o., která darovala první část nerezového vybavení k zahájení provizorního manufakturního provozu. Jejich nerezové stoly a vybavení jsou nádherné a hlavně vysoce kvalitní.

POZOR!! Od středy 2. srpna pro Vás začínáme připravovat čerstvé, lahodné a voňavé Barčinky.

logo logo logo
 

Přihlásit se